Pirkdami kelionę būkite atidūs – 15min studijoje advokatas patarė, į ką atkreipti dėmesį

2019 gegužės 16 d. 9:44 | 15min.lt

Ketvirtadienį 15min studijoje lankėsi keliautojų ir turistų interesams atstovaujantis advokatas Edmundas Rusinas, kuris patarė keliautojams, į ką atkreipti dėmesį renkantis kelionę ir kaip skaudžiai nenudegti iškilus nenumatytoms aplinkybėms.

image

15min studijoje – Edmundas Rusinas / Josvydo Elinsko / 15min nuotr.

Temos: 4 15min studijoje Turizmas Turistai Edmundas Rusinas Artėjant vasarai ir kelionių pikui, svarbu žinoti tiek esminius dalykus, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį planuojant kelionę, tiek savo teises, jeigu iškyla nesklandumų jos metu. Kada ir už ką galima reikalauti kompensacijos – skrendant, plaukiant ar važiuojant? Ką keliautojams reiškia Turizmo įstatymo pakeitimai? Ką reikia žinoti perkant keliones ne iš Lietuvos, o kitų šalių organizatorių? Kaip elgtis dingus bagažui? Ir ką reikia žinoti pasikeitus planams ir norint atšaukti kelionę? Į visus šiuos klausimus tiesioginėje transliacijoje ketvirtadienį atsakė teisininkas E.Rusinas.

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/gyvenimas/naujiena/keliones/15min-studijoje-ka-apie-savo-teises-turi-zinoti-kiekvienas-keliautojas-1630-1145488