Ar mano kelionės paslaugų teikėjas patikimas?

2023 rugpjūčio 17 d. 12:40

Radote kelionę itin patraukliomis sąlygomis, tačiau nesate girdėję ją organizuojančio paslaugų tiekėjo? Pasidomėkite jo veikla prieš įsigydami kelionę, kad neliktumėte it musę kandę, sako advokatas E. Rusinas.

Taigi, kaip žinoti, kuris paslaugų tiekėjas saugus ir patikimas? Visų pirma, turizmo paslaugas teikiantis subjektas turi būti tinkamai įsteigtas ir jo veikla prižiūrima nacionalinių priežiūros institucijų. Tik toks paslaugų teikėjas yra saugus, kurio veikla nuosekliai ir nustatyta tvarka kontroliuojama.

Tais atvejais, kuomet su keliautojais sudaromos nuotolinės sutartys, internetinėje svetainėje privalo būti nurodytos ne tik teikiamų paslaugų sąlygos, privatumo politika, bet ir kontaktai, kuriais, iškilus nesklandumams, keliautojas gali susisiekti. Jei minėta informacija nėra skelbiama viešai – tai pirmas signalas suabejoti paslaugų teikėjo reputacija bei teikiamų paslaugų kokybe.

Keliautojai taip pat turi žinoti, jog kilus ginčui su ne Lietuvoje įsisteigusiu paslaugų teikėjų, juos nagrinės taip pat ne Lietuvos, o šalies, kurioje įsisteigęs paslaugų teikėjas institucijos.

Vos keli dalykai, kuriuos turite žinoti įsigydami kelionę, tačiau ir nutikus nemaloniai situacijai, esame pasirengę jums padėti.

#kelioniuadvokatas #ADER #TourismLaw

image

Nuotr.: unsplash