Edmundas Rusinas

Advokatas

Tel.: +370 5 2700003; +370 6 1231810
El.paštas: e.rusinas@ader.lt

Edmundas Rusinas yra advokatas, turintis daugiau kaip 10 metų patirtį ginčų sprendimo, viešosios bei turizmo teisės srityje. Jis yra vienas iš nedaugelio turizmo teisės ekspertų šalyje. Advokatas Edmundas Rusinas teisines paslaugas Klientams teikė kone visose Lietuvos Aukščiausiajame Teisme nagrinėtose civilinėse bylose, kurios susijusios su turizmo teisiniais santykiais.

Dalindamasis praktinėje ir akademinėje veikloje sukaupta patirtimi advokatas taip pat aktyviai dalyvavo ir dalyvauja Lietuvos Respublikos civilinio kodekso, Turizmo įstatymo, Laidavimo draudimo dėl kelionių organizatoriaus prievolių įvykdymo tvarkos aprašo,  Turizmo paslaugų teikimo sutarties standartinių sąlygų bei kitų teisės aktų projektų rengimo veikloje. Gilindamas žinias, jis dalyvauja tarptautiniuose turizmo teisės renginiuose Lietuvoje ir užsienyje, priklauso Europos turizmo teisės forumui bei kitiems tarptautiniams turizmo teisės susivienijimams.

Advokatas Edmundas Rusinas taip pat turi didelę patirtį atstovaujant Klientų ineresus administracinėse, ypač administracinių teisės pažeidimų, bylose.

Profesinė patirtis:

Pranešimai/publikacijos:

Išsilavinimas/stažuotės:

Kalbos: Lietuvių, vokiečių, rusų, anglų, italų.